wpcterasa.cz wpc-prkna.cz nejterasa.cz

3 tipy pro správnou volbu terasy

Hlavní stránka  >  Aktuality  >  3 tipy pro správnou volbu terasy

18.7.2019

Plánujete si pořídit terasu, avšak si nedokážete vybrat toho správného dodavatele WPC prken? Tak je tento článek přesně pro Vás! Poradíme Vám, na co se při srovnání výrobců zaměřit a jak si vybrat tu nejlepší možnost pro terasu Vašich snů.

1. Cena

V tomto bodě se s velkou pravděpodobností shodneme na tom, že vždy se při nákupu zboží či služby koukáme především na cenu, která nás většinou ovlivní natolik, že podle ní uskutečníme koupi. Jak si však poradit s volbou správného dodavatele dřevo-plastu abyste neporovnávali jablka s hruškami?

Vždy porovnávejte cenu za 1m2 kompletního materiálu, nenechte se zmást nižší cenou za 1 bm, tedy za běžný metr. Taktéž můžete využít možnost vypracování kompletní nabídky materiálu, včetně příslušenství, potenciálním dodavatelem.

Tyto starosti s porovnáváním Vám ušetříme, jelikož garantujeme nejnižší ceny oproti konkurenci.Garance nejnižší ceny terasy

 

2. Záruka

Dobře si ověřte záruční podmínky. Většina dlouhodobých záruk na více než 7 let je výrazně omezeno, jako například záruka jakosti, kdy se záruka u některých dodavatelů z vadného plnění může vztahovat pouze na hnilobu, hmyz a dřevokazné houby a o uštípnutých rozích terasových prken či vyblednutí nejsou ve smlouvě ani zmínky.

3. Výrobce a složení materiálu

Dřevoplast v současné době nahrazuje dřevo ve velkém měřítku, jelikož poskytuje široké uplatnění díky svým mechanickým schopnostem, odolnosti vůči počasí a vzhledu. Avšak poznat vhodná dřevo-plastová (WPC) prkna není vůbec tak jednoduché.

Všichni jistě tušíme, že cena za výrobek nemusí dnes odpovídat jeho kvalitě. Pokud zvažujete použití WPC prken, počítejte s tím, že se na českém  trhu objevují četné produkty neznámého původu a taktéž rozdílné kvality. Jen v Číně za poslední 2 roky vzniklo okolo 200 společností vyrábějící WPC. Z tohoto důvodu můžete nalézt sortiment různých prodejců za cenu nižší, ale i výrazně vyšší s daleko nižší kvalitou.

          Dřevoplastová podlaha se loupe.jpg

Kvalitní značka Perwood         Čínská společnost

 

Zaměřte se na tyto 3 kroky, a Vaše peníze se s jistotou nerozloží jak u čínských společností. Pokud si nebudete vědět rady, náš tým specialistů je Vám vždy k dispozici a můžete je kontaktovat.

  Důležitým bodem je také samotná kvalita dřevo-plastu. U důvěryhodného dodavatele byste totiž měli mít možnost se reálně na prkna podívat nebo si objednat vzorky.

 


wpcterasa.cz wpc-prkna.cz nejterasa.cz

Obchodní podmínky  |  INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ  |  Informace o používání cookies  |  XML Sitemap  | 
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

Copyright © 2019, TerrainEco, s.r.o.