wpcterasa.cz wpc-prkna.cz nejterasa.cz

Výroba

Hlavní stránka  >  O nás  >  Výroba

Technologie pro výrobu WPC byla vynalezena a navržena v 90. letech minulého století, obliba a užitek takových produktů roste od té doby geometrickou řadou.

Od roku 2011 vyrábíme různé typy profilů z WPC materiálu, výrobní provozovna se nachází v Horní Suché u Havířova. Materiál WPC připravujeme na základě vlastní receptury, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s předními českými odborníky z plastikářského průmyslu a vysokých škol. Pro výrobu používáme pouze nové, výhradně české, slovenské nebo německé suroviny a aditiva.

WPC profily se vyrábí extruzní technologií ( vytlačováním ), kdy je předem připravená směs materiálu ( tzv. dry blend - dřevní moučka, PVC a aditiva ),  zahřívána na požadované teploty a následně extrudována na několika výrobních linkách pomocí speciálních kónických šneků přes nástroj, kalibr a chladící vanu do požadovaných tvarů.

Vyrobené profily se následně povrchově upravují – broušením, kartáčováním, embossingem ( vtisknutí struktury ) nebo různou kombinací těchto druhů úprav.


wpcterasa.cz wpc-prkna.cz nejterasa.cz

Obchodní podmínky  |  INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ  |  Informace o používání cookies  |  XML Sitemap  | 
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

Copyright © 2019, TerrainEco, s.r.o.